های تک اسپادانا

دستگاه آسیاب

 

در صنعت معمولا برای خرد کردن قطعات بزرگ از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. بسته به نوع مواد مورد نظر از آسیاب های مختلفی با کاربردهای متفاوت استفاده می شود اما هدف تمامی این دستگاه ها خرد کردن مواد به قطعات ریز تر است.

 

دستگاه آسایاب چکشی که در بازار با نام دستگاه آسیاب رامعلی هم شناخته می شود وسیله ای بسیار پرکاربرد در صنعت به شمار می آید. از جمله مصارف صنعتی این دستگاه می توان به تبدیل دانه های به آرد درشت برای دام، تولید آبمیوه، کاهش ضایعات چوبی و ماشین آلات، مدیریت پسماند و….. بسیاری کاربردهای دیگر.

این دستگاه پرکاربرد مکانیزم بسیار ساده ای دارد. این وسیله به دو حالت ساخته می شود. یک طبله دارای شفت عمودی یا افقی چرخشی یا یک طبله که چکش بروی آن نصب شده است. شما خریدار محترم با توجه به نوع نیاز خود می توانید دستگاه مورد نظر را از طریق مجموعه های تک اسپادانا سفارش دهید.


معمولا حجم آسیاب ها بستگی به چند عامل دارد. امام مهمترین آن ها ماده است. بیشترین انرژی دستگاه توسط چکش های نوسان آزاد ایجاد می شود که تفاوت میزان انرژی به ماده آسایاب شده بر میگردد. از قسمت های این دستگاه می توان به محفظه ورودی مواد، یاتاق غلتشی، صفحه قابل جابه جایی، شفت ارتباطی، زنجیره ها،چکش های محکم،پایه فولادی، موتور درایو، محافظ موتور و سیستم هوزینگ اشاره کرد.

در ساخت دستگاه ها تولیدی مجوعه های تک اسپادانا از فولاد استفاده شده بصورتی که بدنه آن ها یکدست از فولاد بوده و نشیمنگاه تیغه ها فولادی و بدون جوش توانایی خورد کردن الیاف، نایلون، لوله پلی اتیلن و مواد دیگر را دارند.

قسمت های دستگاه آسیاب رامعلی:

قسمت تغذیه:

کلیه مواد مورد نظر به این قسمت وارد می شوند این بخش با نیروی گرانشی نیو میگیرد که این امر به خرد کردن یک دست مواد اولیه منجر می شود.