های تک اسپادانا

در و لیبل

 

همانگونه که از اسم این دستگاه پیداست این دستگاه وظیفه کندن لیبل و جداکردن در قوطی ها را برعهده دارد . اصولا در کارگاه های کوچک و یا بزرگ  بازیافت ، این دستگاه قبل از یک خرد کن قرار می گیرد . در این دستگاه بسته به نوع فشرده سازی می توان به ظور میانگین تا نود درصد از لیبل ها را جدا کرد .  دستگاه های لیبل کن معمولا برای جداکردن برچسب های پلاستیکی و پی وی سی طراحی شده اند . از سری نکات مهم که باید قبل از خرید این دستگاه به آن توجه کرد آلیاژ به کار رفته در این دستگاه هاست و دلیل جدا سازی این قوطی ها به خاطر استفاده دوباره آنها در چرخه تولید بوده است . اگر دقت کرده باشید بیشترین دلیل قیمت بالای ضایعات به خاطر جداسازی بوده است . اگر شما هم خواسته یا ناخواسنه سری به سایت های خرید ضایعات بزنید خواهید دید که مواد ضایعاتی خالص تر و تمیزتر از قیمت بالاتری برخوردارهستند و این خود بیان گر اهمیت این موضوع بوده .

 

اگر شما هم خواسته یا ناخواسته سری به سایت های خرید ضایعات بزنید خواهید دید که مواد ضایعاتی خالص تر و تمیزتر از قیمت بالاتری برخوردارهستند و این خود بیان گر اهمیت این موضوع بوده .  با پیشرفت تکنولوژی دیدگاه هایی از جمله علم پلیمر به وجود آمد که این علم معتقد است هرچه گونه آلودگی مانند : چسب ، کاغذ و پلیمر های غیر همسان بیشتر باشد باعث انهدام زنجیره ی پلیمرها و کاهش جرم مولکولی شده ودر نتیجه موجب افت خواص فیزیکی و مکانیکی جسم می شود . یک نکته ای که حائز اهمیت بوده و باید به آن نیز توجه کنیین این است که حتی نحوه شستشو و جداکردن آلودگی ها نیز روی ارزش ضایعات و همچنین روی کیفیت محصول تولیدی اثر می گذارد .  روش کار این دستگاه به گونه ای است که جریان هوا باعث می شود تکه های سنگین در اثر جاذبه به پایین بیفتد و تکه های سبک تر به وسیله جریان هوای بسیار قوی به قسمت دیگری منتقل شود. موثرترین اقدام در زمانی که جداسازی انجام می شود این بوده که ضربات پی در پی به سطح وارد شود تا در اثر تکان های مداوم قطعات سنگین و سبک کاغذ و پلیمر بهتر از یک دیگر جدا شوند .

 

اغلب خطوط شستشو به خاطر وجود دو الک یا تصفیه که با جریان هوا کار می کنند سود می برند . نحوه قرار گرفتن این الک ها به این صورت است که یکی بعد از اولین خرد کن و دومی در انتهای خط به عنوان پاک سازی نهایی بعد از خشک کن قرار گرفته است . دستگاه در و لیبل همواره فاکتور مهمی در صنعت بازیافت به حساب می آید که این فاکتور ارتباط مستقیمی با نوع تجهیزات به کار رفته در این دستگاه ها دارد . اغلب تولید کنندگان ضایعات سعی در استفاده از دستگاه هایی با قیمت ارزان و فاقد کیفیت مناسب دارند . اما این سیاست چندان در بلند مدت قابل دوام نیست و توصیه ما به شما این است که قبل از خرید و یا تعویض دستگاه های خود با شرکتی صحبت کنید که علاوه بر سابقه درخشان در تولید دستگاه قابل اطمینان نیز باشد . ما همواره در این شرکت کوشیده ایم تا با مشاوره رایگان و استفاده از قطعات معتبر و گارانتی  این دستگاه ها شما خریداران را درامر خرید یاری نماییم . کلام آخر مابه شما این است که شما می توانید  با خرید دستگاه جدا ساز در و لیبل ضایعات خود را با چند برابر قیمت بفروشید .