های تک اسپادانا

خرید گرانول

خرید گرانول

همانطور که می دانید بازیافت ضایعات پلاستیک به گرانول هایی که قابلیت استفاده مجدد را برای تولید کنندگان دیگر دارند، از مهم ترین بخش های صنعت پلیمر است، زیرا به راحتی می توان از لاستیک های فرسوده و دپو شده ، به عنوان مواد اولیه این صنعت ، استفاده کرد . که به صورت هزاران تن سالانه به آنها اضافه می شود. می توان خاطر نشان کرد که با خرید گرانول های تولید شده در این دستگاه ها می توان کار های متفاوتی من جمله تولیدات محصولات زیر استفاده کرد.

  •  تولید انواع کف پوشها
  • انواع تقویت کننده ها
  • سوخت اصلی کوره
  • -آسفالت ، بتن
  • جایگزین در رنگ
  • ماده اصلی لاستیک سازی
  • توید پلاستیک

گلوله های کوچک پلاستیکی که در داخل ماشین های مختلف پلاستیک سازی ریخته می شوند و به قطعات مختلفی تبدیل شده را گرانول های پلاستیک می گویند. سیستم ماشین های پلاستیک سازی مانند خطوط اکستروژن و تزریق ، به گونه ای هستند که مواد اولیه که به داخل آنها ریخته می شوند باید شبیه ساچمه های کوچک از جنس پلاستیک باشند.

چرا استفاده از خط تولید گرانول؟​

معمولا موادی که از پلاستیک های بازیافتی در خطوط تولید گرانول مورد استفاده قرار می گیرند، دارای لبه های تیز و فرم ورقه ای نا متقارن هستند و به همین علت نمی توان آنها را براحتی در قیف های ورودی دستگاه ها قرار داد. به همین دلیل هنگام میکس شدن اندازه شان با موارد دیگر ترکیب غیر متشابهی دارند. به همین دلیل معمولا افراد ترجیح می دهند که مواد خریداری شده آنها همانند مواد اولیه نو به شکل گرانول (ساچمه های پلاستیکی) باشند. به این خطوط که این کار را انجام می دهد، خط گرانول سازی می گویند.

 

خرید گرانول از ما


هم اکنون با توضیحات بیان شده در مورد گرانول وقت آن رسیده است تا با یک تماس با مجموعه بزرگ های تکنیک اسپادانا اقدام به خرید گرانول نمایید. گرانول های تولید شده در این شرکت از بالاترین کیفیت ممکن برخور دار است و این افتخار را داریم که با حذف دست دلالان و واسطه ها مناسب ترین قیمت ممکن را برایتان در نظر گرفته ایم . هم اکنون با ما در تماس  شوید تا مشاوران نا با بهترین راهنمایی ها شما را در خرید مطمعن و آسوده یاری نمایند