خدمات ما

important_devices

بازیافت گونی

بازیافت گونی نیز مانند سایر بازیافت ها روندی دارد که با جمع آوری شروع می شود. برای انجام این کار در ابتدای کار مواد را جمع آوری می کنند. سپس در مکان هایی که مناسب است آن ها ذخیره و نگهداری می کنند.

local_play

دستگاه اکسترودر

دستگاه اکسترودر وسیله ای است برای ذوب کردن ترکیبی مواد لاستیکی و پلاستیکی، این دستگاه پس از ذوب مواد با فشاری که در انتهای  قالب ایجاد می کند محصولی پیوسته با سطح مقطع خاص تولید می کند که ما بهترین را در اختیار شما قرار می دهیم

camera

خرید گرانول

بازیافت ضایعات پلاستیک به گرانول هایی که قابلیت استفاده مجدد را برای تولید کنندگان دیگر دارند، از مهم ترین بخش های صنعت پلیمر است، زیرا به راحتی می توان از لاستیک های فرسوده و دپو شده ، به عنوان مواد اولیه این صنعت ، استفاده کرد.

trending_up

دستگاه هات واش

بازیافت یکی از کارهای مدرنی است که امروزه در کشورهای مختلف انجام می شود. این موضوع به یک صنعت بزرگ مبدل شده است. در این بین مجموعه های زیادی هستند که به تولید دستگاه های بازیافت می پردازند.

verified_user

خرید قلمبه

افرادی که خرید قلمبه انجام می دهند می توانند از این ماده ارزشمند در تولید انواع سبد کابل ها، برس ، سینی ، سطل و قطعات اتومبیل مجدداً استفاده کنند. هم اکنون می توانید به راحتی و تنها با یک تماس از ما قلمبه مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

polymer

خرید دستگاه بازیافت

خود کلمه بازیافت به معنای آماده کردن یکسری از مواد برای استفاده مجدد و وارد کردن آن ها به چرخه مصرف است. خرید دستگاه بازیافت و تولید کارخانه های بازیافتی بسیار پررونق تر از قبل شده است.

بهترین تیم در های تک اسپادانا

ما توانسته ایم با گرد هم آوردن بهترین و مجرب ترین نیروها، کیفیتی مناسب را در اختیار شما قرار دهیم.

پشتیبانی محصولات

ما در مجموعه های تک اسپادانا به دلیل اطمینان خود به محصولات این مجموعه و همچنین برای جلب رضایت شما ما پشتبانی تمامی محصولات خود را تضمین خواهیم کرد

کارخانه‌ای با تجهیزات کامل

کارخانه ی هایت ک اسپادانا یکی از تخصصی‌ترین کارخانه‌ها در زمینه‌ی کاری خود محسوب می‌شود این کارخانه دارای استاندارهای جهانی نیز می‌باشد

با این شماره  با ما در تماس باشید 09136060772 و یا به آدرس زیر برای ما ایمیل ارسال نمایید support@site.com

فهرست